Ettevõttest - www.mobiled.ee

Ettevõttest - www.mobiled.ee

Ettevõttest - www.mobiled.ee

Ettevõttest - www.mobiled.ee

Ettevõttest - www.mobiled.ee
Ettevõttest - www.mobiled.ee

Ettevõttest

*Mobiilsed LED valguslahendused*

MobiLED Estonia OÜ on 2015 aastal loodud kodumaine ettevõte. Meie eesmärgiks on tutvustada Eesti turule moodsaid kaasaskantavaid LED valgusteid ja turustada kvaliteetseid tooteid selles valdkonnas. Laialdasse tootevalikusse kuuluvad: pealambid, taskulambid, täsivalgustid, trožektorid, valgusmastid ja erivalgustid professionaalidele (politsei- ja päästeteenistus, kaitsevägi, jne). Maaletoojana varustame peamiselt edasimüüjaid ja tegeleme projektimüügiga, kuid teretulnud on kõik valgustite päringud.

2017 aasta alguses avasime e-poe, et meie tooted jõuaksid lihtsalt, kiirelt ja soodsalt suurema tarbijaskonnani.  
2020 aastal laienesime ka Läti turule ning seoses kasvava nõudlusega lisandusid tootevalikusse kaasaskantavad UV-C LED desinfitseerijad.
 
Teretulnud on kõik valgustite päringud ja usume siiralt, et leiate meie mitmekesisest tootevalikust endale sobivad valgustid, mis tagavad kerge vaevaga piisava valgustuse mistahes ajahetkel ja olukorras ning aitavad produktiivselt läbida pimedad perioodid. Garanteerime, et meie valgustite kasutamisega tõstate oma töö efektiivsust ning saavutate uue mugavusastme.

Esindame Eestis rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärke üle kogu maailma: S-CAP, 59S, FoxFury, NightSearcher, Parat, Ritelite, Unilite.Gamal Elhuveig
Juhatuse liige

www.mobiled.ee @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper