Ettevõttest - www.mobiled.ee

Ettevõttest - www.mobiled.ee

Ettevõttest - www.mobiled.ee

Ettevõttest - www.mobiled.ee

Ettevõttest - www.mobiled.ee
Ettevõttest - www.mobiled.ee
Tagasiside

Ettevõttest

***Mobiilsed LED valguslahendused***

MobiLED Estonia OÜ on 2015 aastal loodud kodumaine ettevõte. Meie eesmärgiks on tutvustada moodsaid kaasaskantavaid akudega LED valgusteid ja turustada kvaliteetseid tooteid selles valdkonnas. Meie laialdasse tootevalikusse kuuluvad: Pealambid, Taskulambid, Käsivalgustid, Prožektorid, Valgusmastid ja Erivalgustid professionaalidele (politsei- ja päästeteenistus, kaitsevägi, jne.).

2017 aasta alguses avasime e-poe, et meie tooted jõuaksid veelgi suurema tarbijaskonnani. Samuti varustame edasimüüjaid ja tegeleme projektimüügiga. 2020 aastal laienesime ka Läti turule.
Teretulnud on kõik valgustite päringud ja usume siiralt, et leiate meie mitmekesisest tootevalikust endale sobivad valgustid, mis tagavad kerge vaevaga piisava valguse mistahes ajahetkel ja olukorras ning aitavad produktiivselt läbida pimedad perioodid. Garanteerime, et meie valgustite kasutamisega tõstate oma töö efektiivsust ning saavutate uue mugavusastme.

Esindame rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärke üle kogu maailma: F59S, FoxFury, NightSearcher, PARAT, Ritelite, Unilite.

FoxFury

FoxFury Lighting Solutions on USA professionaalsete kaasaskantavate valgustite tootja. Nende tooted on äärmiselt vastupidavad ja mõeldud kasutamiseks ka kõige ekstreemsemates tingimustes. Tänu sellele on need valgustid väga hinnatud erinevate tööstusharude ja valdkondade esindajate seas ning leiavad kasutust ka maailma kriisipiirkondades. FoxFury loodi 2003 aastal Californias, et valmistada valgusti öiseks surfamiseks. See oli piisavalt keeruline väljakutse, pealamp pidi olema täiesti veekindel ja panoraamse ning ühtlaselt tugeva valgusvooga. Nende lampide vastu hakkasid huvi tundma erinevate valdkondade esindajad, kes vajasid spetsiifiliste omadustega valgusteid ja tooteid hakati selles suunas edasi arendama. 2006 aastal esitles FoxFury esimesena maailmas LED taskulampi mille valgusvoog ületas 1000 luumeni piiri. FoxFury tootevalikust leiab NOMAD® seeria unikaalse konstruktsiooniga universaalsed üldvalgustid. Lisaks tasku- ja pealambid, mis on välja töötatud spetsiaalselt tuletõrje- ja päästeüksuste, kriminalistika ja kohtuekspertiisi büroode ning militaarvaldkonna vajadusi silmas pidades.

NightSearcher

Suurbritannia ettevõte NightSearcher Ltd. omab juba 29 aastat kogemusi laetavate akudega valgustite tootmises, olles selle valdkonna üks pioneere ning tänaseks ka tunnustatud turuliider. Kasutades ainult parimaid LED tehnoloogiaid ja liitium-ioon akusid on nende tooted kvaliteetsed, innovaatilised ja vastupidavad. Valgustite väljatöötamisel pannakse suurt rõhku disainile ja kasutusmugavusele. NightSearcher tootevalik on väga lai, sisaldades mitmeid erinevaid seeriaid - OUTDOOR spordivalgustid, AUTOMOTIVE inspektsiooni ja käsivalgustid, SOLAR päikesepaneeliga valgustid, GALAXY akudega prožektorid, ATEX valgustid ohutsoonides kasutamiseks ning SOLARIS võimsad akudega töövalgustid. 

Ritelite

Ritelite Portable Lighting Systems on Suurbritannia ettevõte, mis on keskendunud professionaalsete suure võimsusega akutoitel LED prožektorite ning mobiilsete töömaa valgusmastide tootmisele. Ritelite on üks väheseid selle valdkonna ettevõtteid Euroopas, kes omab tootmisüksust Suurbritannias, kus enamus valgustite detaile valmistatakse ning koostatakse. Vaid LED kiibid ning juhtelektroonika pärinevad tunnustatud Aasia tootjatelt. Ritelite mobiilsed ja innovaatilised Quad Pod töömaa valgusmastid on ainulaadse konstruktsiooniga ning kergesti käsitsetavad. Efektiivsete LED paneelidega 6,5m kõrgused valgusmastid, valgusvooga kuni 245 000 luumenit, on mõeldud suurte alade valgustamiseks välitingimustes. Quad Pod valgusmastide kasutusvõimalused on väga laiad, lisaks ehitustandritele leiavad need rakendust ka spordiväljakutel ja meelelahutustööstuses. 2018 aastal lisandus Ritelite tootevalikusse uus äärmiselt kompaktne valgusmast K45 360º. Elektropneumaatilise tõstesüsteemi ja mitmete innovatiivsete ohutusfunktsioonidega valgusmasti töökõrgus on 4,5m, valgusvoog 85 000 luumenit ja kaal vaid 85kg. 2019 aastal esitleti selle valgusmasti ökonoomsemat versiooni K45-LITE, mis koosneb 4m kõrgusest statiivist, valgusti peast ja toiteplokist. Kogu komplekt kaalub kokku vaid 23kg ja seda on lihtne ühel inimesel transportida ning paigaldada vaid loetud minutitega.

Unilite

1981 aastal loodud Suurbritannia ettevõte Unilite Ltd. omab suurt kogemuste pagasit kaasaskantavate valgustite tootmises. Olles alati innovatsiooni esirinnas ja omades moodsaid tootmisüksuseid ning täielikku kontrolli tootmisprotsessi üle, on nende toodete kaasaegsus ja kvaliteet garanteeritud. Unilite tootevalik koosneb tasku- ja pealampidest, käsivalgustitest, laternatest ning prožektoritest. Lisaks toodetakse ATEX valgusteid ohutsoonides kasutamiseks (tanklad, maardlad, kaevandused, jne.). Unilite valgustid on valmistatud tööstusliku vastupidavusega materjalidest (plastikud, polümeerid, valualumiinium) ja nendes kasutatakse kõrgekvaliteedilisi LED kiipe sellistelt tunnustatud tootjatelt nagu Samsung, Luxeon, Nichia, LG ja CREE. Ohutust lisab kõigile toodetele kõrgnähtav kollane värv ja 3M reflektorid. Unilite tootevalikusse kuulub ka originaalne integreeritud otsmikulambiga LED müts, mida on saatnud müügiedu kogu maailmas. 2019 aastal lisandus tootevalikusse kõrge värviesitusindeksiga valgustite seeria, milles on kasutusel High CRI 96+ LED'id.

www.mobiled.ee @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper