Uudised - www.mobiled.ee

Uudised - www.mobiled.ee

Uudised - www.mobiled.ee

Uudised - www.mobiled.ee

Uudised - www.mobiled.ee
Uudised - www.mobiled.ee

Uudised

LED mütsiga kaasa tasuta ohutusvest lambi taskuga!

28.10.2019

Seoses kella keeramisega on õhtud väga pimedad ja äärmiselt oluline on väljas liikudes omada nii lisavalgustust kui ka ennast kaasliiklejatele nähtavaks teha. Seetõttu saab nüüd iga LED mütsi ostuga kaasa tasuta ohutusvesti lambi taskuga.

Kanna mütsi või kanna vesti - näe ja ole nähtav: BE-02+

(Pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub!)


Tasuta tarned DPD pakiautomaati

08.08.2019

Meil on heameel teatada, et alates tänasest pakume tasuta kohaletoimetamist DPD pakiautomaati, kui ostukorvi summa ületab 60€.

Head ostlemist!


Matkamess 2019

22.03.2019

4. Matkamess toimub 6. aprillil kell 10:00-18:00 Tallinna Lauluväljakul ja peateemaks lisaks matkamisele on seiklused. Messilt leiad kohapeal kogetavaid elamusi nii sees kui ka väljas, nii väikesele kui ka suurele. Lisaks toovad messil kauplejad külastajateni hulga suurepäraseid pakkumisi.

Meil on kõik tooted 10-30% soodsamad, uhiuued Unilite pealambid kaasaarvatud. Tule saa osa parimatest pakkumistest ja tutvu uute toodetega, sissepääs TASUTA!

https://www.facebook.com/events/2192404007665891/

 


Tallinn Motor Show 2019

04.03.2019

Osaleme 8.-10. märtsil toimuval Eesti suurimal motomessil ja motohooaja avasündmusel Tallinn Motor Show. Esmakordselt leiab rahvusvaheline sündmus aset Pirital, Eesti Näituste Messikeskuses.

Tutvustame kõige uuemaid valgusteid ja kõigile meie toodetele kehtivad meeldivalt madalad messihinnad.

Leiate meid projektirataste ala juurest. Kohtumiseni!

 


Logo LED mütsidele

15.11.2018

Kui soovid oma ettevõtet/organisatsiooni (kõrg)nähtavaks teha või originaalset reklaamkingitust, siis logo tikkimine LED mütsidele on põnev lahendus. Ühtlasi nii praktiline kui ka silmatorkav.

  

Fotodel worxpace.pro tikandiga LED mütsid BE-02+ must ja BE-02+Y kollane.

Küsi pakkumist: mobiled@mobiled.ee

Jõulukingituste tellimusi võtame vastu 26. Novembrini! 

 


Ritelite uus valgusmast K45 360º

04.09.2018

Ritelite inseneride aastatepikkuse arendustöö tulemusena on valminud ainulaadne, äärmiselt kompaktne ja mobiilne, kuid võimas valgusmast K45 360º.

Elektropneumaatilise mastisüsteemiga valgusmasti töökõrgus on 4,5m ja efektiivsete LED paneelide valgusvoog 85 000 luumenit. Individuaalselt reguleeritavad LED paneelid võimaldavad nii suundvalgustust kui ka 360º üldvalgustust. Kokkupandult vaid 85kg kaaluvat ja 1,5m kõrgust valgusmasti on lihtne transportida ja paigaldada ühe inimese poolt. Valgusmastil on mitmeid tänapäevaseid ohutusfunktsioone nagu jalgade lukustussüsteem masti ohutuks tõstmiseks ja automaatne masti langetussüsteem, kui see muutub ebastabiilseks. Tänu moodsatele LED paneelidele on valgusmastile võimalik lisada juhtmevaba kaugjuhtimine ning programmeeritavad liikumis- ja hämaraandurid (lisavarustusena).

Näidis on kohal! Helistage +372 5015178 ja lepime demonstratsiooni aja kokku.

 


Matkamess 2018

26.03.2018

Tule külasta meid 7. aprillil kell 10:00-18:00 Matkamessil Tallinna Lauluväljakul! Tutvustame uusi valgusteid ning pakume  paljusid tooteid väga heade messihindadega.

Lisaks saab Matkamessil kaasahaarava avaürituse ja esimeste matkadega alguse EV100 juubelimatkade sari. Pealaval ja Maailmarändurite Klubis räägivad tuntud ning tunnustatud rändurid insipireerivaid ja nõuandvaid reisi- ja rännujutte!

Sissepääs on TASUTA!

https://www.facebook.com/events/167788397277335/

 


Ehitusmess Eesti ehitab 2018

20.03.2018

Osaleme tänavu messil "Eesti ehitab / Estbuild" 4.-7 aprill oma väljapanekuga, mis keskendub RITELITE valgusmastidele ja akulampidele.

Esmakordselt Eestis saab messil näha ja tutvuda uue K45 360° valgusmastiga, samuti suurte Quad Pod K65 valgusmastidega, valgusvooga kuni 150 000 luumenit. Lisaks on väljas uued LED prožektorid, töövalgustid ja pealambid Suurbritannia firmadelt Ritelite, Unilite ja NightSearcher.

Leiate meid välipinnal V-09, kohe peasissepääsu juures paremat kätt.


Pääste kiivrilampide ja -kinnituste hange

04.01.2018

Päästeameti poolt väljakuulutatud riigihankel kiivrilampide ja kinnituste ostmiseks osutus edukaks meie pakkumine ja sõlmisime 2 aastase raamlepingu. Pakkusime Saksamaa tootja PARAT ATEX Zone1 sertifikaadiga lampi PARALUX PX1 koos kinnitustega pääste kiivritele Rosenbauer Heros, MSA Gallet F1-SF ja Calicia Vulcan CV102. Esimesed partiid lampe koos kinnitustega tarnisime Päästeametile juba möödunud aasta lõpus.

Tänu tihedale koostööle Päästeliiduga osutus võimalikuks pakkuda samu kiivrilampe ka vabatahtlikele päästeorganisatsioonidele. Võimalust moodsate kiivrilampide hankimiseks kasutasid mitmed organisatsioonid, nende seas Kaberneeme VPK, Hanila TS, Raasiku TÜ, Võsu VTÜ, jne.

       

 


Mess "Ehitus ja SIsustus"

03.10.2017

Osaleme taas Tartus toimuval messil "Ehitus ja Sisustus", mis leiab aset Tartu Näituste messikeskuses 12.-14. oktoobril.

Tutvustame messil meie tootevalikusse kuuluvaid LED valgusteid nii kodukasutajatele kui ka professionaalidele. Väljas on 2018 tooteuudised Suurbritannia firmadelt NightSearcher ja Unilite. Samuti jagame eelinfot Ritelite uue kompaktse valgusmasti K45 kohta, mis peagi turule jõuab. Näha ja osta saab meie kõige populaarsemat toodet - LED mütsi, milles on ühendatud sooja talvemütsi ja kvaliteetse pealambi parimad omadused. Lisaks teeme mitmeid soodsaid messipakkumisi erinevatele töö- ja vabaaja valgustitele.

Ritelite K45 tooteleht (ENG)

 


Eesti Ööjooks ja Peetri Jooks

28.08.2017

Osalesime augustis kahel põneval jooksusündmusel - Eesti Ööjooksul Rakveres ja Peetri Jooksul, et tutvustada spordisõpradele just neile väljatöötatud valgusteid meie tootevalikust. Mitmed pealambid, käsivalgustid ja LED mütsid sobivad ideaalselt sportimiseks ning matkamiseks, võimaldades mugavat ning ohutut liiklemist pimedal perioodil. Saime palju positiivset tagasisidet oma toodetele ja täname kõiki, kes meie väljapanekut külastasid!

 

 


LED mütsid Omnivale

22.03.2017

Tarnisime Omnivale esimese partii oranži värvi LED mütse, mis hakkavad kuuluma postiljonide ja kullerite varustuse hulka, et kaitsta neid külma eest ja lihtsustada töötamist pimedal ajal.

LED mütsid sobivad ideaalselt täiendama töörõivastust kõigis valdkondades, kus tegutsetakse välitingimustes. Kui ka Teie ettevõtte valdkond hõlmab välitöid, siis võtke ühendust ja koostame Teile personaalse hinnapakkumise.

                 

 


Näidiste stend Tallinna kontoris

10.03.2017

Nüüd saate tootenäidistega tutvuda ka meie Tallinna kontoris, aadressil Järvevana tee 9f. Ootame Teid tööpäeviti kell 10:00-16:00. Palun teavitage oma tulekust ette telefonil 5015178, et oleksime selleks valmis. Kohtumiseni!

 


Edasimüüja Tartus - Tevo Ehituskaup

31.01.2017

Nüüd on võimalik meie valgusteid osta Tartus, kaupluses Tevo Ehituskaup. Saadaval on lai valik tooteid firmadelt NightSearcher ja Unilite.

Tevo Kaup AS on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1995. aastal ja tegeleb ehitus- ja viimistlusmaterjalide jae-, hulgi- ja projektimüügiga. Eesmärgiks on pakkuda erakliendile, ehitajale ja edasimüüjale kliendisõbralikku teenindust, asjatundlikku nõu ning soodsaid hindu kõikjal Eestis.

Kliendikaardiga on kaupluses kõik kaubad 10% soodsamad (v.a soodushinna- ja tellimustooted).

Ootame Teid väljapanekuga tutvuma!

 

 


MobiLED e-pood on avatud

02.01.2017

Meil on rõõm teatada, et e-pood on tänasest klientidele avatud. Palju tooteid on laos olemas ja koheselt saadaval ning lisame veel uusi tooteid iga päev. Peagi lisandub makseviiside hulka ka Maksekeskuse moodul, mis võimaldab kauba eest tasuda pangalinke kasutades.

Kui olete huvitatud hulgiostust või toodete edasimüügist, siis võtke meiega ühendust ja saadame Teile vastavad hinnakirjad ning tingimused.

 


 

www.mobiled.ee @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper