Uudised

 

Eesti Ööjooks ja Peetri Jooks

28.08.2017

Osalesime augustis kahel põneval jooksusündmusel - Eesti Ööjooksul Rakveres ja Peetri Jooksul, et tutvustada spordisõpradele just neile väljatöötatud valgusteid meie tootevalikust. Mitmed pealambid, käsivalgustid ja LED mütsid sobivad ideaalselt sportimiseks ning matkamiseks, võimaldades mugavat ning ohutut liiklemist pimedal perioodil. Saime palju positiivset tagasisidet oma toodetele ja täname kõiki, kes meie väljapanekut külastasid!

 

 


LED mütsid Omnivale

22.03.2017

Tarnisime Omnivale esimese partii oranži värvi LED mütse, mis hakkavad kuuluma postiljonide ja kullerite varustuse hulka, et kaitsta neid külma eest ja lihtsustada töötamist pimedal ajal.

LED mütsid sobivad ideaalselt täiendama töörõivastust kõigis valdkondades, kus tegutsetakse välitingimustes. Kui ka Teie ettevõtte valdkond hõlmab välitöid, siis võtke ühendust ja koostame Teile personaalse hinnapakkumise.

                 

 


Näidiste stend Tallinna kontoris

10.03.2017

Nüüd saate tootenäidistega tutvuda ka meie Tallinna kontoris, aadressil Järvevana tee 9f. Ootame Teid tööpäeviti kell 10:00-16:00. Palun teavitage oma tulekust ette telefonil 5015178, et oleksime selleks valmis. Kohtumiseni!

 


Edasimüüja Tartus - Tevo Ehituskaup

31.01.2017

Nüüd on võimalik meie valgusteid osta Tartus, kaupluses Tevo Ehituskaup. Saadaval on lai valik tooteid firmadelt NightSearcher ja Unilite.

Tevo Kaup AS on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1995. aastal ja tegeleb ehitus- ja viimistlusmaterjalide jae-, hulgi- ja projektimüügiga. Eesmärgiks on pakkuda erakliendile, ehitajale ja edasimüüjale kliendisõbralikku teenindust, asjatundlikku nõu ning soodsaid hindu kõikjal Eestis.

Kliendikaardiga on kaupluses kõik kaubad 10% soodsamad (v.a soodushinna- ja tellimustooted).

Ootame Teid väljapanekuga tutvuma!

 

 


MobiLED e-pood on avatud

02.01.2017

Meil on rõõm teatada, et e-pood on tänasest klientidele avatud. Palju tooteid on laos olemas ja koheselt saadaval ning lisame veel uusi tooteid iga päev. Peagi lisandub makseviiside hulka ka Maksekeskuse moodul, mis võimaldab kauba eest tasuda pangalinke kasutades.

Kui olete huvitatud hulgiostust või toodete edasimüügist, siis võtke meiega ühendust ja saadame Teile vastavad hinnakirjad ning tingimused.

 


 

www.mobiled.ee @ 2017 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee