Ettevõttest

Mobiilsed LED valguslahendused

MobiLED Estonia OÜ on 2015 aastal loodud kodumaine ettevõte. Meie eesmärgiks on tutvustada Eesti turule moodsaid kaasaskantavaid LED valgusteid ja turustada kvaliteetseid tooteid selles valdkonnas. Meie laialdasse tootevalikusse kuuluvad akudega ja võrgutoitel LED prožektorid, käsivalgustid ja pealambid nii tööks kui ka vabaaja veetmiseks, päikesepatareiga välisvalgustid kodumajapidamisse, erivalgustid professionaalidele (politsei- ja päästeteenistus, kaitsevägi, jne.) ning innovaatilised LED töömaa valgusmastid, mis oma võimsuselt suudavad edukalt asendada aegunud metall-haliid lampidega valguslahendusi.

2017 aasta alguses avasime e-poe, et meie tooted jõuaksid veelgi suurema tarbijaskonnani. Samuti varustame edasimüüjaid ja tegeleme projektimüügiga. Teretulnud on kõik valgustite päringud ja usume siiralt, et leiate meie mitmekesisest tootevalikust endale sobivad valgustid, mis tagavad kerge vaevaga piisava valguse mistahes ajahetkel ja olukorras ning aitavad produktiivselt läbida pimedad perioodid. Garanteerime, et meie valgustite kasutamisega tõstate oma töö efektiivsust ning saavutate uue mugavusastme.

Esindame Eestis rahvusvaheliselt tunnustatud Suurbritannia ja USA kaubamärke FoxFury, NightSearcher, Ritelite ja Unilite.

FoxFury

FoxFury Lighting Solutions on USA professionaalsete kaasaskantavate valgustite tootja. Nende tooted on äärmiselt vastupidavad ja mõeldud kasutamiseks ka kõige ekstreemsemates tingimustes. Tänu sellele on need valgustid väga hinnatud erinevate tööstusharude ja valdkondade esindajate seas ning leiavad kasutust ka maailma kriisipiirkondades. FoxFury loodi 2003 aastal Californias, et valmistada valgusti öiseks surfamiseks. See oli piisavalt keeruline väljakutse, pealamp pidi olema täiesti veekindel ja panoraamse ning ühtlaselt tugeva valgusvooga. Nende lampide vastu hakkasid huvi tundma erinevate valdkondade esindajad, kes vajasid spetsiifiliste omadustega valgusteid ja tooteid hakati selles suunas edasi arendama. 2006 aastal esitles FoxFury esimesena maailmas LED taskulampi mille valgusvoog ületas 1000 luumeni piiri. FoxFury tootevalikust leiab NOMAD® seeria unikaalse konstruktsiooniga universaalsed üldvalgustid. Lisaks tasku- ja pealambid, mis on välja töötatud spetsiaalselt tuletõrje- ja päästeüksuste, kriminalistika ja kohtuekspertiisi büroode ning militaarvaldkonna vajadusi silmas pidades.

NightSearcher

Suurbritannia ettevõte NightSearcher Ltd. omab juba 27 aastat kogemusi laetavate akudega töövalgustite tootmises, olles selle valdkonna üks pioneere ning tänaseks ka tunnustatud turuliider. Kasutades ainult parimaid LED tehnoloogiaid ja liitium-ioon akusid on nende tooted väga kvaliteetsed, innovaatilised ja vastupidavad. Valgustite väljatöötamisel pannakse suurt rõhku disainile ja kasutusmugavusele. NightSearcher tootevalik on lai, sisaldades nii käsivalgusteid kodukasutajatele kui ka spetsiifilisi ATEX valgusteid ohutsoonides töötamiseks. Professionaalidele on väljatöötatud GALAXY seeria töövalgustid, mis oma kompaktsuselt ja võimekuselt loovad uue taseme selles sektoris. NightSearcher tootevaliku lipulaevaks on SOLARIS seeria - maailma võimsamad akudega LED prožektorid, mis oma valgustugevuselt suudavad edukalt asendada generaatori toitel töömaa valguslahendusi.

Unilite

Üle 35 aastase ajalooga Suurbritannia ettevõte Unilite International Ltd. omab suurt kogemuste pagasit kaasaskantavate valgustite tootmises. Olles alati innovatsiooni esirinnas ja omades moodsaid tootmisüksuseid ning ANSI FL1 standardile vastavat laboratooriumit, on nende toodete kaasaegsus ja kvaliteet garanteeritud. Unilite tootevalik koosneb tasku- ja pealampidest, käsivalgustitest, laternatest ja prožektoritest, mis jagunevad kolme tootegruppi: ATEX, Prosafe ja Hivis. ATEX seeria valgustid leiavad kasutamist ohtlikes piirkondades ning ekstreemsetes situatsioonides. Prosafe seeria valgustid on valmistatud tööstusliku vastupidavusega materjalidest ja nendes kasutatakse kõrgekvaliteedilisi LED kiipe sellistelt tunnustatud tootjatelt nagu Samsung, CREE, LG, Luxeon ja Seoul. Ohutust lisab kõigile Prosafe seeria toodetele hästi nähtav kollane värv ja 3M reflektorid. Hivis seeria valgustid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest alumiiniumist või tööstuslikest polümeeridest ning taluvad tänu sellele robustsematki kasutamist. Kõik Hivis seeria tooted baseeruvad samuti kvaliteetsetel LED kiipidel ning nende oranž värv tagab toodete hea nähtavuse ka hämaras.

Ritelite

Ritelite Portable Lighting Systems on Suurbritannia ettevõte, kelle väljatöötatud mobiilsed ja innovaatilised Quad Pod töömaa valgusmastid on ainulaadse konstruktsiooniga ja kergesti käsitsetavad. Võimsate LED prožektoriga 5m ja 6,5m kõrgused valgusmastid, valgusvooga 96 000 või 144 000 luumenit, sobivad suurte alade valgustamiseks välitingimustes. Quad Pod valgusmastide kasutusvõimalused on väga laiad, lisaks ehitustandritele leiavad need kasutust ka näiteks spordiväljakutel või filmitööstuses.

www.mobiled.ee @ 2017 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee